Monthly Archives: Haziran 2017

  • 1

Neden Dreamboxtv ?

Category : Genel

IPTV özel servisimiz, mükemmel destek ve müşteri hizmetleri ile istikrarlı ve kaliteli IPTV sağlar.

Dreamboxtv’de, TV paketlerinin en iyi sağlayıcı olmayı misyonumuz yapar ve sürekli altyapımıza yeniden yatırım yaparız. Sunucularımızı hiç kapasitemize almayacağız ve böylece müşterilerimiz için en iyi izleme deneyimini elde ediyoruz.

Dreamboxtv’de, sizi sadece imzalayıp sizi unutmadan uzun vadeli bir müşteri olarak karşılama ve hizmet vermeyi umuyoruz.


  • 4

iptv

Category : Genel

iptv almak istediğiniz zaman aklınıza ilk biz geliyoruz .. Bunun nedenlerine şöyle bir göz atmak gerekirse , donmadan , kaliteli bir yayın hizmeti sunuyoruz. Canlı destek hattımız devamlı hizmetinizdedir.Her türlü soru ve sorun karşısında çok iyi eğitimli kadromuzla sizlere teknik destek sunuyoruz. iptv , internetin getirdiği nimettir. Eğer sizde iptv kullanmak isterseniz, abonemiz olmak için paketlere göz atın, paketlerimiz, kampanyalarımız bölümünde yer almaktadır. IPtv yayınını test etmek için dilerseniz bizimle canlı destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

iptv türkiye de ve almanya da hatta avrupada ve hatta dünyada hizmete sunuyoruz. iptv deyince dünyaya açılan pencereyiz. Haydi siz de gelin iptv ailemize katılın.


  • 3

İptv Server Karabük

Category : Genel

Her birimizin üstünde bir ton yük var. Her birimiz stres içinde yaşıyoruz hayatlarımızı. Bazen bu stresten kaçmanın yolunu arıyoruz. Bu stresin kaynağı pek çok sebepten olabiliyor. Bazılarımız işinden memnun değil ya da işini baskı altında yapıyor bazılarımızın ailesi ile arası açık bazılarımız istediğinden daha az kazanıyor fakat bu stresi atma yolumuz çoğumuzun aynı. Bu stresimizi genellik ile hobilerimize yönelerek atıyoruz her birimizin stres kaynağı farklı olsa da hobileri farklı olsa da aradığımız şey aynı huzur. Hobilerimiz de oldukça çeşitli olabiliyor bazılarımız kitap okuyarak rahatlarken bazılarımız sosyalleşerek rahatlıyor. Bazılarımız müzik dinleyerek rahatlarken bazılarımız resim yaparak rahatlıyor. Bazılarımız spor yaparak rahatlarken bazılarımız da film izleyerek rahatlama yolunu seçiyor. Bu filmleri genellik ile internetten seçiyoruz çünkü televizyon kanallarında kaliteli bir işe rastlamak oldukça güç. Fakat sizin bu durumunuza son verecek bir şirket var artık televizyonu açtığınızda sıkılmanıza son verecek bir şirket. Bu şirketin adı iptv.

 

İptv server içerisinde binlerce kaliteli kanal vardır. Bu kanallar yurt dışından ve ülkemizden seçme kanallardan oluşturulmuş bir havuzdur. İçerisinde onlarca da kanal türü bulundurur iptv server. İsterseniz belgesel kanalı isterseniz haber kanalı isterseniz spor kanalı ne ararsanız içinde vardır iptv serverın. Türkiye de seksen bir ilde hizmet verir iptv server ve bu illere iptv server Karabük de dahildir.