iptv dreamboxtv ekibi olarak kaliteli FİLM HD yayınlarımız ileyüzlerce film hd kanallarımızı  iptv’de izleyebilirsiniz. tüm şifreli ve şifresiz her kategorileri içeren içeriği ile şimdi sizde dreamboxtv ile tüm içeriklerden yararlanabilirsiniz.

İP TV

iptv

İPTV Nedir?

iPTV birçok şifreli ve şifresiz yayını birarada barındıran sistemlerdir birçok platformların yayınlarını içerir. iPTV’yi internet olan tüm alanlardan bağlanarak keyifle izleyin. Sistemlerimizde iPTV’nin en iyi özeliği ise filmleri istediğiniz zaman istediğiniz her yerde olduğunuz yerden devam ederek izleyebilme imkanı sağlamasıdır. Kaçırdığınız dizilerin en güncel bölümlerini izleyebilmektesiniz. iPTV’yi kaliteli bir internet bağlantısı ile internet hızınız yeterli olduğu sürece iPTV yayınlarında uhd 4k çözünürlükte izleyebilirsiniz.

İPTV Neden Alınır?

İptv tüm platformlarda bulunan yayınları iptv paketlerine sahip olan müşterilerimize izleme olanağı sunar. Bu sayede izlemek istediğiniz tüm kanalları iptv’de bulabilirsiniz. Spor, Belgesel, Sinema, Film, Dizi ve daha çok içeriği ile ip tv izlemenin keyfiyle yaşayın. Örnek olarak aradağınız çok önemli bir film var sistemlerimizde anında bulabilirsiniz veya çok sevdiğiniz dizinizin bölümünü kaçırdınız hiç üzülmenize gerek yok iptv sistemimiz dizi bittikten 2 saat sonra yeni bölümlerini eklemektedir. En Yüksek Kaliteyi En Uygun Fiyatlara Sunan Firma Olmanının Gururunu Yaşıyoruz, Dreamboxtv İPTV.

İPTV

IPTV kelimesinin anlamı İnternet protokolü üzerinden (TCP – IPV4 – IPV6) görüntü ve ses aktarımı teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde prokol üzerinden gelen video ve ses verilerini çözüp oynatabilinmesi için bir çok cihaz ve uygulama geliştirilmiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanım alanı televizyon kanallarının kullanıcıya bu protokol üzerinden iptv yayın izletilebilinmesidir. ALFA IPTV firması sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bu teknoloji üzerinden yayıncılık yapmaktadır.