iptv dünyası

10 Haziran 2017 by erkan3

Hayatlarımız belli bir çizgide gitmiyor maalesef aslında maalesef değil gitse çok sıkıcı olurdu bazen stres içinde oluyoruz bazen neşe bazen sıkıntılı oluyoruz bazen mutlu bazen üzülüyoruz bazen seviniyoruz. Sıkıntılı günlerimizde hobilerimize daha çok yöneliyoruz. Her birimizin sıkıntı kaynağı farklı olduğu gibi hobilerimizde farklılıklar gösteriyor hobilerimiz arasında film izlemek dizi izlemek spor yapmak yüzmek resim yapmak müzik dinlemek gibi hobiler bulunuyor. Çok az insan ekstrem sporlar ile uğraştığından onu hobilere dahil etmedim. Televizyon artık izlemiyoruz nerede ise nedeni ise internette televizyondan çok daha kaliteli yayınlar bulabiliyoruz. Televizyon yayınları yıllardır aynı çizgide gidiyor maalesef. Sabahları evlilik programları ve kadın programları öğlene doğru yarım saatlik bir haber sonra eski dizilerin tekrarları daha sonra biraz daha kadın programı ve ana haber daha sonra ise saçma sapan bir dizinin yeni bölümü ya da defalarca kez yayınlanmış bir filmin bilmem kaçıncı gösterimi. Bütün televizyon kanalları sanki bir öncekinin klonu gibi. Fakat bu duruma dur diyen bir sunucu var bizim televizyona ilgimizi tekrar kazandıracak bir sunucu bu sunucunun adı iptv.

 

İptv server duymayanlar için söyleyeyim içinde binlerce kanal ve onlarca kanal türü bulunduran bir sunucudur ve bu kanalları dünyanın en kaliteli kanallarından seçerek harmanlar. Türkiye de seksen bir ilde hizmet veren iptv serverın hizmet alanına iptv server Osmaniye de girmektedir.


3 comments

 • hande

  22 Haziran 2017 at 16:58

  iptv server almak için çok site gezdim ama sitenizi çok beğendim. Çok ilgilisiniz. çok teşekür ederim.

  Reply

 • hilal

  22 Haziran 2017 at 16:59

  iptv ve iptv server alacaklar için bu site harika biryer

  Reply

 • iptv

  23 Haziran 2017 at 23:05

  iptv dünyası adlı makaleniz çok hoşuma gitti, benim gibi iptv almakta tereddüt edecekler olursa diye böyle güzel makaleler yazmanız çok güzel bir şey. tebrik ediyorum

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *WhatsApp Bize Whatsapp'dan Yazın