iptv server istanbul

İptv Server Nedir ?

Tanım olarak incelediğimizde aslında çok yabancı olmadığınız iki bölüm halinde değerlendirebiliriz IPTV‘yi. TV kısmı bildiğimiz anlamda televizyonu ifade ederken; IP, yani Internet Protocol kısmı veri akışını ve yöntemini gösteriyor. Bu ikisini birleştirdiğimizde en sade tanımıyla internet yoluyla veri akışı sağlayan ve neredeyse bir bilgisayar haline gelecek olan televizyonlardan bahsettiğimizi söyleyebiliriz.

Ne işe yarar?

IPTV ile neler yapılabilir sorusuna yanıt olarak hayal gücünüzü çalıştırın dememiz yeterli. İlk adım olarak internete bağlı interaktif bir televizyon olarak düşünmeye başlayabilirsiniz. Örneğin televizyonun karşısında bir basketbol maçı izliyorsunuz, kumandanızla en sevdiğiniz oyuncunun üzerine gelip formasını seçerek satın almak için anında siparişini verebileceksiniz. Sadece satın alma değil elbette, televizyonunuzdaki yayınları kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin haberleri düzenli olarak takip eden, ama içerisindeki magazin haberlerinden hoşnut olmayan birisiniz. Hiç sorun değil, ilgi alanınıza yönelik birkaç anahtar kelime belirleyip o konuyla ilgili haberleri izlemekle yetinebilirsiniz. Oturduğunuz şehir, tuttuğunuz takım, sevdiğiniz sanatçı, tercih size kalmış.

 

iptv server

%99.9 uptime garantisi

Kaliteli sunucu ve ekimanlara sahip olan alt yapımız sayesinde %99.9 uptime garantisi veriyoruz.

Ccam Server

Eğitimli teknik destek ekibimiz ile almış olduğunuz ürün/paket vb hizmetlerimizde sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Web tv

Verilerinizi güvence altına almak için sunucularımız takip altındadır.En son çıkan iptv teknolojileri kullanıyor ve devamlı güncelleştiriyoruz.

7/24 Kesintisiz Yayın

Paketlerimizden birini aldığınızda, takılmasız, donmasız, kesintisiz yayın izlersiniz.